59 مدل دفتر یادداشت شیک (مدیریتی یا دانش آموزی) سیمی و با کیفیت عالی

دفتر یادداشت در طرحهای مختلف طرح عروسکی و طرح کلاسیک طرح مهندسی طرح خبرنگاری طرح گالینگور  وجود دارد  دفتر یادداشت در اندازه های مختلف وجود دارد  دفتر یاداشت دو نوع سیمی وچسبی  وجود دارد   جلد دفتر یاداشت جلد طلقی و جلد مقوایی وجود دارد  دفتر یاداشت در اندازه کوچک  متوسط و بزرگ  وجود دارد  از دفتر یاداشت می توان بعنوان هدیه بچه ها و دانش اموزان استفاده کرد از دفتر یاداشت در خانه و محل کار استفاده می شود بعنوان یادداشت بعضی مسایل مهم زندگی  همچنین بعضی مسایل مهم کاری  و همینطور بعضی خاطرات زیبای خود را در دفتر یاذاشتها بزرگ می نویسند همینطور بعضی مسایل روزانه یا کارهای روزانه خود را در دفتر یادداشت می نویسند

دفتر یادداشت برای نوشتن برنامه های روزمره بسیار مفید است و شاید شما فکر کنید همه چی را در خاطر میسپارید اما نتیجه تحقیقات دانشمند آلمانی جوزف بیل میگوید انسان هایی که یادداشت برداری میکنند موفق تر میشوند چون جای هیچ اشتباهی یا فراموشی را نمیگذارند و دقیقا تمام مواردی که قرار بوده انجام دهند را انجام میدهند.

 

دفتر یادداشت در جلسات

شاید شما جلسات مدیریتی شرکت می کنید و نیاز است از آن نت برداری کنید شاید با خود بگویید بهتر است به جلسه دقت کنم تا نصف حواسم به نوشتن باشد ، باید توجه کنید نوشتن معجزه میکند و شاید حرفهایی را که اصلا گوش شما به دقت به آن توجه نکرده باشد با نوشتن روی کاغذ بعد ها مدت ها شما را به فکر فرو ببرد.

 

استفاده از دفتر یادداشت در کلاس ها

بستگی دارد چه کلاسی را شما شرکت کردید ، شاید شما بخواهید در کلاس ریاضی محض باشید خب در این کلاس دفتر یادداشت هیچ تاثیری ندارد چون شما باید دفتر بزرگ داشته باشید و دائم پر کنید اما ممکن است در کلاس mba دکتر علیرضا فیض بخش در دانشگاه شریف باشید و بیشتر از یادداشت  های زیاد نیاز به انجام اقداماتی عملی دارید خب در این صورت دفتر یادداشت به دفتر بزرگ ارجعیت دارد و شما کافی است فقط نکات کلیدی را یادداشت کنید و مابقی موارد را دست به بیل زدن شوید.

سبک های مختلف نوت بوک چیست و کدام یک بهترین است؟

سبک مناسب به نیازهای شما بستگی دارد، خواه فهرست ساز باشید، یادداشت برداری یا هنرمند. در اینجا برخی از موارد اصلی وجود دارد که باید در نظر بگیرید: شبکه بندی شده، که شبیه کاغذ گراف (یا برخی از انواع مربع های کوچک) به نظر می رسد، برای کسانی که دوست دارند طراحی یا طراحی کنند، ایده آل است. خط دار برای نوشتن مدخل هایی به سبک روایت عالی است. نقطه چین، یک سبک محبوب برای ژورنالینگ گلوله، برای ساخت چک لیست، تقویم و حتی سرصفحه های خود عالی است. و برگه های خالی برای کسانی است که هیچ مرز یا محدودیتی نمی خواهند.

در مورد صحافی نوت بوک چه باید بدانم؟

نوع صحافی می تواند بر دوام یک نوت بوک یا اینکه آیا می تواند صاف باز شود و اینکه آیا صفحات آن دست نخورده می مانند یا به راحتی پاره می شوند، تأثیر می گذارد. دو سبک اصلی صحافی وجود دارد، از جمله صحافی دوخته شده و/یا چسب، که معمولاً طول عمر بیشتری نسبت به سبک مارپیچی دارد. همچنین دارای لبه های صاف است که باعث می شود نوت بوک از نظر زیبایی شناسی جذاب تر به نظر برسد. سبک های مارپیچی باز کردن دفترچه یادداشت و تمرکز بر روی یک صفحه را در یک زمان آسان تر می کند. بهترین نوت بوک مارپیچ، سبک دوقلو حلقه ای است (در مقابل داشتن یک سیم پیچ ممتد) زیرا احتمال کمتری دارد که به چیزهای دیگر در کیف شما گیر کند یا مانند مدل های ارزان تر خم شود و از هم جدا شود.

آیا وزن کاغذ نوت بوک مهم است؟

مهم است که وزن کاغذ را در دفتر کار در نظر بگیرید تا از خونریزی جوهر یا شبح در صفحات جلوگیری کنید. یک راه مفید برای تعیین وزن کاغذ این است که ببینید GSM یک نوت بوک (گرم بر متر مربع) چیست که وزن کاغذ را اندازه گیری می کند. با توجه به اینکه کاغذ کپی معمولاً حدود 75 گرم در متر است، طبق گفته زیراکس 1، هنگام انتخاب دفتر کار خود باید به دنبال عدد کمی بالاتر باشید. هر چه بالاتر بروید، کاغذ ضخیم تر و سنگین تر می شود.

دفتر یادداشت در خرید منزل

اگر سن و سالی از شما گذشته و یا اهل استفاده مداوم از موبایل نیستید حتما برای خرید منزل نیاز به یک دفتر یادداشت دارید تا وقتی از منزل برگشتید و همسرتان دید چیزی را از یاد بردید تنبیه نشوید 🙂 البته این موضوع شوخی بود ولی واقعا دفتر یادداشت در خرید یکی کمک میکنه و شما خیلی شیک مواردی که قصد خرید آن را دارید یادداشت میکنید و با آرامش و اطمینان خرید خود را نهایی و به منزل باز میگردید.

 

دانش آموزی و دفتر یادداشت

اگر چه سال ها قبل اصلا تبلتی نبود اما امروز اکثر دانش آموزان تبلت دارند و با استفاده از تبلت سعی میکنند درس های مدرسه را مرور کنند و برخی از آنها با گوشی یا تبلت اقدام به نت برداری یا همان یادداشت مجازی میکنند که اتفاقا خوب هم است پس اگر فرزندتان مجازی طور زندگی میکند شاید خیلی نیاز به دفتر یادداشت عجیبی نداشته باشد اما اگر همیشه یادداشت همراه او است حتما برای اون یک دفتر یادداشت بخرید ، فرزند شما یک بار مقطع ابتدایی را میگذراند بگذارید لذتش را ببرد حتی شده با خرید یک دفتر یادداشت ساده.

 

 

قبلی
انواع کاغذ A4 (آچار) با بهترین کیفیت (ارزانترین قیمت) مناسب پرینت یا طراحی
بعد
40 مدل سویشرت مردانه شیک و مناسب (بهترین قیمت)

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید