43 مدل دمپایی زیبا شیک بادوام با قیمت مناسب

دمپایی وسیله ای است که در بیشتر جا ها قابل استفاده هست  دمپایی رو حتی در خانه روی فرش هم استفاده می کنیم دمپایی در اشپزخانه حمام دستشویی در بالکن  حیاط   بعضی از دمپاییها رو بیرون از خانه هم استفاده می کنند جنس دمپاییها از چرم مصنوعی  پلاستیک   پی وی سی  پلی اورتان   مواد مصنوعی  می باشد بعضی دمپاییها لا انگشتی می باشند وبعضی تک انگشتی می باشند بعضی از دمپاییها قابلیت شستشو به صورت دستی را دارند  دمپاییها رو باید از جنس مرغوب ان انتخاب کرد بعضی از دمپاییها جنس رویه ان از چرم طبیعی می باشد وجنس کفی از چرم طبیعی طبی درست می شود.

سردی پا بدبختی محض است. وقتی هوا سرد می شود، تقریباً هیچ چیز به اندازه پوشیدن یک جفت دمپایی دنج برای گرم کردن بدنتان از زمین احساس خوبی ندارد.

 

در زمان انتخاب دمپایی به چه مواردی فکر کنیم

محدوده اندازه: از آنجایی که دمپایی ها معمولاً در اندازه های استاندارد کفش نیستند، ما تمام تلاش خود را کردیم که جفت هایی با طیف وسیعی از اندازه ها را در نظر بگیریم. ما تمام جزئیات اندازه‌گیری را در زیر یادداشت کرده‌ایم، از این که آیا آن‌ها تک جنسیت دارند، شامل نیم‌سایز هستند یا در گزینه‌های پهن یا باریک هستند.

مواد: هنگامی که آرایشگر ساوانا وایت دمپایی می‌خرد، به دنبال «مواد قابل تنفسی است که همچنان شما را عایق می‌کنند و شما را گرم نگه می‌دارند». کارشناسان دیگری که با آنها صحبت کردیم دوام و وزن دمپایی خود را در اولویت قرار دادند. آنچه شما به دنبال آن هستید بستگی به ترجیح شما و اینکه چه زمانی از سال دمپایی می پوشید دارد. برای کمک، مواد بیرونی و پوششی که هر جفت از آن ساخته شده است را فهرست کرده ایم.


ویژگی های طراحی: از آنجایی که دمپایی اصطلاح بسیار گسترده ای است، از صندل های دم باز گرفته تا چکمه های مچ پا بلند متفاوت است. در اینجا، ما به ویژگی‌های طراحی مانند داشتن پنجه باز یا بسته، بند، پشت باز یا وسایل اضافه اشاره کرده‌ایم.

 

قبلی
65 مدل صندل زنانه زیبا و شیک با کیفیت عالی وقیمت مناسب
بعد
32 مدل گردنبند شیک و زیبا با قیمت مناسب

نظرتان را بنویسید