62 پلیور زیبا و شیک با کیفیت مناسب

پلیور لباس گرمی هست که بیشتر در زمستان استفاده می شود پلیور از رنگ بندی متنوعی استفاده می شود  وهمین طور مدلهای گوناگونی دارد گاهی تک رنگ هست وگاهی در یک لباس از چند رنگ استفاده میشود  بیشتر در پلیورها از زیپ استفاده می شود بیشتر پلیورها بافتنی هستند بیشتریقه گرد بعضی یقه اسکی و بعضی یقه هفت می باشند  که معمولا  یقه اسکی ویقه گرد شیک تر می باشد پلیورهای بدون زیپ و دکمه وبند هم داریم قدیمتر مادر بزرگها  وبعضی مادران برای بچه ها ونوه های خود وسایل زمستانه پلیور بافتنی  می بافتند  البته از این دستگاهها برای بافت پلیورها وپیزهای دیگر استفاده می کنند

با پشت سر گذاشتن تعطیلات، لباس‌های مخملی و ظاهر تعطیلات خود را آویزان خواهید کرد و کمد لباس خود را به برنامه‌ریزی منظم خود برمی‌گردانید. با برخی از بهترین لباس‌های بافتنی فصل که در حال حاضر به فروش می‌رسند، زمان مناسبی برای ذخیره‌سازی برای ماه‌های سرد و تنبل زمستانی پیش رو است. و از آنجایی که ژانویه و فوریه اغلب طولانی‌ترین ماه‌های سال به نظر می‌رسند، وقت آن است که راحت باشید. به ترمه مخملی فکر کنید (شاید با شلوار از ست کامل لذت ببرید)، پشم مرینوس شسته شده، و مدل های کابل کشی که به شما کمک می کند. توصیه می‌کنیم حتی برای استایل‌های بزرگ‌تر، مجموعه مردانه را بررسی کنید. آیا باید برای یک رویداد کاری یا جلسه مهم لباس بپوشید؟ یک کشباف برای آن نیز وجود دارد. یک لباس میدی مویر را در نظر بگیرید که شما را گرم نگه می دارد و در عین حال آن ظرافتی را که برای تحت تاثیر قرار دادن افراد مناسب به آن نیاز دارید، به شما می بخشد. یا می‌توانید با یک بافتنی ساختار یافته و لانگ لانگ که روی یک شلوار زیپ دار یا شلوار گشاد قرار گرفته است، کمی غیر رسمی‌تر رفتار کنید. در زیر، ما بهترین لباس بافتنی و ژاکت های موجود در حال حاضر را گردآوری کرده ایم.

پلیور خوب را چطور انتخاب کنیم؟

علاقه مندان به ژاکت می دانند که جنس ترمه به دلیل گرما و لطافت فوق العاده اش، پارچه ممتاز در هوای سرد است. این الیاف ارزشمند از بزهای ترمه ای ساخته شده است که خانه سرد آنها برای زنده ماندن نیاز به ضخیم و گرم بودن کت آنها دارد. با این حال، پس از تبدیل شدن به نخ، می توان آن را به ضخامت های مختلف بافته یا بافت. بنابراین مهم نیست که چقدر دنج خود را ترجیح می دهید – شاید به عنوان یک ژاکت کش باف پشمی آجدار، یا به عنوان یک پیراهن کش لباسی مناسب، یا حتی یک پوسته سبک و بدون آستین – روش هایی که در آن می توانید لایه بندی کنید و آن را بپوشید نامحدود است.
با این حال، چیزی که در مورد ترمه وجود دارد این است که گران است – به هر حال این یک الیاف کمیاب است. با توجه به اینکه اکثر عرضه جهان از بزهایی است که به طور خاص در صحرای گوبی زندگی می کنند، یک فرآیند زنجیره تامین نسبتا طولانی که با تولید ژاکت و موارد مشابه مرتبط است، وجود دارد. برای این منظور، بهترین ژاکت‌های کشمیری معمولاً به سمت پایه یا خنثی (به خاطر تطبیق‌پذیری) تغییر می‌کنند – و مناسب است که اغلب به عنوان قطعات سرمایه‌گذاری خریداری شوند. (از طرف دیگر، اگر یک سبک خیلی خوب و ارزان باشد، ژاکت احتمالاً با مواد نه چندان نرم دیگر ترکیب شده است.)
با وجود بسیاری از خرده‌فروشان و برندهای مد که زبان «100% کشمیر» را در اطراف خود به کار می‌گیرند، دشوار است که بتوانید ژاکت‌هایی را که ارزش دلارهای سخت به دست آورده‌اید را پیدا کنید. بنابراین، برای این نسخه از Hype Machine، ما سایت‌های بی‌شماری را اسکن کردیم تا لایه‌های ترمه با بالاترین رتبه را مطابق با جویندگان دنج مانند شما فیلتر کنیم. (و، در حالی که Uniqlo در بررسی مشتریان شرکت نمی کند، ما احساس می کنیم که مجموعه خرده فروشی های ترمه هنوز هم به دلیل سطح طولانی کیفیت و مقرون به صرفه بودن، شایسته تقدیر است.) اکنون که همه اینها را از سر راه برداشته ایم. برای دیدن بهترین مدل های ژاکت کشمیری که وب جهانی ارائه می دهد، روی آن کلیک کنید.

قبلی
53 مدل هودی مردانه شیک وباکیفیت عالی
بعد
54 مدل کیف رودوشی شیک وزیبا با کیفیت بالا

نظرتان را بنویسید